MediaCloud Blogs

Ikviens noteikti var pateikt, kāpēc ir nepieciešama mobili draudzīga lapa. Un daudzi var pastāstīt arī to, kā pie tādas tikt. Ir pieejami ļoti daudzi raksti par to, kā izveidot mobili draudzīgu lapu un kā optimizēt to. Kā rāda pētījums, 57% lietotāju neieteiktu tālāk lapu, kas nav mobili draudzīga. Savukārt 40% lietotāju ir izvēlējušies pāriet pie konkurentiem, tikai tāpēc, ka ir saskārušies ar negatīvu mobilo pieredzi.

Aplikāciju Veikala Optimizācija 9 padomi

Ieraksts pievienots 2016-04-07 / SEO

Ikviens noteikti zina, ka aplikāciju veikala optimizācija, ko mēs pazīstam kā ASO, ir viens no labākajiem veidiem, kā iegūt kvalitatīvi lielāko lietotāju skaitu. Piedāvājam 10 labākos padomus no SEO nozares profesionāļiem.

SEO izstrādes ilgums

Ieraksts pievienots 2016-03-30 / SEO

Visi zina, ka SEO ir ļoti svarīgs instruments, lai mājas lapa meklētāja rezultātos parādītos augstās pozīcijās. Jāatzīmē arī tas, ka Latvijā ir salīdzinoši maza konkurence, tāpēc šeit ir diezgan viegli konkurēt ar citu uzņēmumu mājaslapām. Citādāk ir pasaulē, kur nokļūšana TOP pozīcijās bieži vien nenotiek pat vairāku gadu garumā, jo tur vienu atslēgvārdu meklē 10 000 cilvēki dienā, kamēr Latvijā vienu atslēgvārdu meklē tikai kādi 100 cilvēki mēnesī. Kā izrādās, SEO optimizācija prasa apmēram 5-6 stundas.

Lielisks SEO sākas ar zīmolu

Ieraksts pievienots 2016-03-21 / SEO

Mūsdienās ir ļoti svarīgi padziļinātu uzmanību veltīt zīmola izpētei. Kārtīgi to izpētot, ir iespējams izstrādāt daudz labāku meklēšanas rezultātu uzlabošanas stratēģiju.  Tā ir iespēja savest zīmolu ar tās mērķauditoriju daudz ātrāk un kvalitatīvāk.

Android lietotājiem šobrīd ir pieejamas vairāk nekā 1.6 miljons aplikāciju, savukārt Iphone lietotājiem 1.5 miljons aplikāciju. Šīs aplikācijas ir lejuplādētas vairāk nekā 50 biljonu reižu. Uz pasaules ir vairāk nekā viens biljons viedtālruņu, un šie skaitļi ar katru dienu pieaug. Kā redzams, ja 2012.gadā bija apmēram 775 tūkstoši aplikāciju, tad šobrīd tas ir izaudzis līdz 1.6 miljoniem.

Ja Tev būtu viens miljons dolāru, kurā interneta mārketinga kanālā Tu ieguldītu savu naudu – šis ir jautājums, kas ir aktuāls ikvienam. Protams, ka atbildi nevar sniegt uzreiz, jo ir jāizskata katrs individuāls gadījums. Šajā rakstā mēģināsim atbildēt uz šo jautājumu. Protams, pats svarīgākais jautājums, ko uzdot vispirms – kur mans uzņēmums atrodas šobrīd un kur es vēlos, lai tas nonāktu?

Mājas lapu tendences 2016

Ieraksts pievienots 2016-02-15 / Mājas lapu izstrāde

Ar jauno tehnoloģiju un  spēcīgu instrumentu parādīšanos, internets ir kļuvis par aizraujošu vietu, kur sākt jaunu jaunu biznesu. Lai izveidotu mājas lapu, kuras apmeklētāji vēlētos tajā uzturēties ilgāk par 30 sekundēm, protams, nepieciešams sekot jaunākajām tendencēm. Tieši tāpēc piedāvājam 10 tendences, kas noteikti būs populāras šogad.

Izveidot sliktu mājaslapu ir ļoti vienkārši. Arī Tu noteikti esi ikdienā redzējis mājaslapas, kurās negribas uzturēties ilgāk par 30 sekundēm. Šajā rakstā apskatīsim dažādus paņēmienus, kā izveidot mājaslapu, kuras apmeklētājs vairs nekad dzīvē negribēs tajā atgriezties.

Neapšaubāmi, ka mūsdienās arvien populārāks kļūst sociālo tīklu mārketings. Tomēr, ja salīdzina ciparus un faktus, tad izveidojas diezgan interesanta situācija. Šajā rakstā uzzināsi, kāpēc e-pastu mārketings paliek līderis elektroniskajā komercijā arī šodien.

Attēli ne tikai spēj uzlabot vispārējo mājaslapas izskatu, bet arī ļauj noturēt cilvēka uzmanību ilgāku laiku, radot uzticamību. Cilvēki vairs nevēlas saņemt pavirši pasniegtu informāciju, viņi vēlas iegūt informāciju, kas pasniegta apvienojumā ar gaumīgām bildēm, kas spēj izraisīt emocijas. Tomēr ir ļoti daudzas mājaslapas, kuras nepievērš uzmanību attēliem mājaslapā. Viņi tos izvēlas pavirši, jo domā, ka tie tāpat neko nespēs ietekmēt. Tālāk piedāvājam dažus padomus, kuri patiešām strādās, ja vēlies izveidot pievilcīgu mājaslapu, kurā cilvēki vēlēsies uzturēties ilgāk par 30 sekundēm.

Viens no karstākajiem interneta mārketinga trendiem noteikti ir sociālo mediju izmantošana, lai iegūtu zīmola atpazīstamību. Ja atceramies, tad vēl tikai pirms pāris draugiem mēs varējām publicēt informāciju draugiem.lv, Twitter un Facebook, bet tagad ir piepulcējušās vēl daudzas citas platformas – Pinterest, Tumblr, Instagram. Un jā, tieši Instagram mēs vēlamies šoreiz izcelt. Tā ir vieta, kur ne tikai publicēt sava ēdiena bildes, bet arī lielisks rīks, lai iegūtu uzņēmuma atpazīstamību. 

Veids, kā mēs saņemam informāciju, mainās ātrāk, kā vēl nekad. Kā zināms, pāreja no drukātas informācijas uz digitālu, bija liels vēstures pagrieziens, tomēr nekas nav apstājies. Arvien vairāk cilvēku sāk izmantot Iphone un Ipad. Tas attiecīgi maina to, kā uzņēmumiem jāpasniedz informācija, un tas nemaz nav tik vienkārši. Pagājušā gada piemērs, kad Facebook lielāko peļņu no reklāmām ieguva tieši no lietotājiem, kas izmanto nevis datorus, bet mobilos telefonus un planšetes, ir spilgts piemērs, ka cilvēki pamazām pāriet uz mazākām un kompaktākām ierīcēm.

MediaCloud aktīvi uzsāk darbu pie jauna internacionāla projekta izstrādes CRED24 lv/lt/pl, lai palīdzētu cilvēkiem izvēlēties izdevīgakos kredīta nosacījumus naudas saņemšanai.

SEO Copywriting

Ieraksts pievienots 2011-05-27 / SEO

SEO teksti (Copywriting) interneta lapām garantē Jūsu mājas lapas ērtāku atrodamību internetā, kas garantēs augstāku pozīciju meklētājsistēmu rezultātos.

Atslēgas vārdu un nišu izpēte Latvijā

Ieraksts pievienots 2011-05-25 / SEO

Ja vēlaties izpētīt atslēgas vārdus Latvijas Google meklētājam Jums jāizmanto šie rīki: http://ej.uz/atslegas-vardi - šeit lieliski sameklēt sinonīmus un noskaidrot populārākos atslēgas vārdus Jūsu izvēlētajā nišā.

SEO audits

Ieraksts pievienots 2011-05-24 / SEO

Mājas lapas SEO audits ļauj identificēt trūkumus no Google meklētāj programmas viedokļa un saņemt priekšlikumus, lai mājas lapa veiksmīgi paausgtinātu rādītājus meklētājserveros.

Jaunā mājas lapa gaisā

Ieraksts pievienots 2010-12-17 / Cita

Dārgie draugi un klienti,

Priecājamies Jums paziņot, ka esam atvēruši jauno mājas lapu latviešu valodā. Ar jaunās mājas lapas atvēršanu nāk līdz arī daudz jaunumi. Kā svarīgāko varam paziņot, ka mediacloud ir nolēmis izstrādāt vairākus pašu radītus eksportspējīgus interneta projektus, par kuriem jau tuvākajā laikā atsevišķi paziņosim. Mēs arī atvērsim plašākai auditorijai virkni interneta mārketinga noslēpumu, kurus esam gadu laikā apguvuši un lietojuši. Dalīsimies arī neveiksmes stāstos, lai jauniem speciālistiem būtu plašāks redzējums, un kas zina, varbūt kādreiz viņi pievienosies mūsu kolektīvam. Kā loģisks secinājums no minētā ir tas, ka mums vairs nebūs primāri konkurēt vietējā tirgū, kaut arī no tā mēs neatsakāmies, vienkārši turpmāk dosim priekšroku tiem projektiem, kas ir izaicinoši, vai tiem, kas jau izmantot mūsu izstrādātus produktus.

Līdz jaunai mājas lapai bija tāls ceļš ejams... Tika izstrādātas vismaz 3 pilnīgi diametrāli pretējas versijas, pārbaudītas un atmestas. Līdz kamēr palikām pie pavisam vienkārša dizaina lapas, lai lietotājiem būtu ērti sameklēt nepieciešamo informāciju un lieki vizuāli atraktīvi elementi netraucētu.


Kā jau saka, labākie kurpnieki staigā caurām kurpēm… Tā arī mums, jo klientu uzdevumi bija daudz primārāki par mājas lapu. :)

OKi, sekojiet jaunumiem uz drīzu tikšanos!